Paykasa İle Güvenilir Alışveriş Dönemi

30 Ekim 2014 Perşembe, 15:18
HitmanGO

Paykasa İle Güvenilir Alışveriş Dönemi

Günümüz artık teknoloji çağı olduğuna göre hayat içerisinde de birçok yenilikler olacak ve bunlara açık olmak gerekmektedir. Sanal ağlar hayatımızın bir parçası ve sanal ağlarla hizmet alımının günümüzde çok daha kolay ve hızlı bir sistemi olan internet âlemi içerisindeki en önemli yenilik paykasa’dır. Paykasa güven içinde sanal ağlarda yapılan alışveriş imkânı sağlanmasıdır. Paykasa bir kredi kartının tüm özelliklerine sahiptir, bir kredi kartı gibi 16 haneli sayılardan oluşan tek farkı tek kullanımlık olmasıyla piyasada var olan bir kart sistemidir. Banka bilgileri açısından, güvenlik açısından hiçbir riski olmayan alışveriş sistemi olması nedeni ile birçok kişi tarafından tercih edilmektedir.

Paykasa Nereden Alınır

Paykasalar birçok internet sitesi tarafından alım gerçekleştirilebilir. Burada önemli olan kaliteli ve güvenilir bir site olmasıdır. Sanal kart olsa da dolandırıcılıktan uzak olacağı anlamına gelmemelidir. Paykart 2015 yılından itibaren kullanıma açılmıştır. Bu kartların en önemli özelliği güvenlik çemberini aşamamasıdır. Aynı zamanda alışveriş sitelerinde alınan indirimlerle fark yaratır. Tüm kimlik bilgileri paykasa kart ile gizlilik duvarı içerisinde olduğundan dolandırıcılık açısından birey rahat olur. Paykasa bozdurma işlemleri için güncel döviz kurları kullanılır. Paranın aktarılması istenen hesap numarasını vermek yeterlidir. Güncel kurdan hesaplar yapılır ve aktarma gerçekleştirilir.

  • Paykasa bir kredi kartının tüm özelliklerine sahiptir.
  • Paykasa da güvenlik bilgileri gizlidir.
  • Paykasa tek kullanımlık bir sanal karttır.
  • Paykasa kartta diğer kredi kartlarında olduğu gibi banka komisyonu söz konusu değildir.

Ucuz paykasa internet üzerinden fazla alışveriş yapan kişiler için en uygun sistemdir. Sanal âlemde kredi kartlarına güvenmeyen her kişi için bu sistem kullanılır. Ucuz paykasa fiyatları sürekli euro kuruna göre güncellenmektedir.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir