Paramanya Hileli Apk indir

16 Ağustos 2015 Pazar, 15:42

– Oyun Bilgileri –

Oyun Kategorisi: Masa Oyunları, Simülasyon

Dosya Türü: APK

Versiyonu: v1.0.7 ( Güncel Sürüm)

Oyun İsmi: Paramanya Para Hilesi

– Oyun Açıklaması –

Selam arkadaşlar. Yaşımız ne olursa olsun hepimizin oynadığı ortak oyunlar vardır. Mesela “Kızma Birader” buna bir örnektir. Zar oyunlarında insanımızın aklına ilk gelen masumane bir oyundur bu. Birde Monopoly var, bize çok yakın ve alışık değil ama dünya üzerinde milyarlarca oynayıcısı bulunan bir oyun. Şimdi 2 oyunun birleşiminden oluşan ve çok fazla geliştirilen bir oyun düşünün. Bu oyunun adı Paramanya arkadaşlar. Yapımcısı olan Netmarble şirketi Türkiye’ye uzak olan Monopolyi bu oyunla sevdirmeye çalışıyor. Paramanya Türkiye‘de zar atıyor ve kartlara sahip oluyorsunuz.

Biraz şans ve biraz strateji ile arsalar, evler, binalar, şehirler hatta ve hatta ülkeleri alabiliyorsunuz. Edirne’den tutun Kars’a kadar aklınıza gelecek tüm şehirler, Dünya üzerinde ki tüm ülkeler bu geniş alana dahildir. Bizler sizler için Paramanya hilesi bularak buraya ekliyoruz arkadaşlar. Üstelik apk formatında ekledik ki herkes faydalanabilsin.

Paramanya hileli apk indir

Nasıl kullanılır?

Oyunu açtıktan sonra çıkış yapıyorsunuz, linkten indirdiğiniz hile dosyasını çalıştırıp “Ok” diyorsunuz. Daha sonrasında oyunu çalıştırıyorsunuz ve başlangıçta size sahip olmak istediğiniz para miktarını soruyor. Oraya girdiğiniz değer para hilesi aktif edecektir. İyi oyunlar dileriz, lütfen yorum yapmayı unutmayınız.

İndirme Linkleri

Paramanya Apk indir

Paramanya Hileli Apk indir

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir