Top Eleven 2016 Token Hilesi Apk indir

08 Ağustos 2015 Cumartesi, 13:06

– Oyun Bilgileri –

Oyun Kategorisi: Spor, Simülasyon

Dosya Türü: APK

Versiyonu: v2.0.0 ( Güncel Sürüm)

Oyun İsmi: Top Eleven 2016 Futbol Menajeri

– Oyun Açıklaması –

Uzuuuun bir yılı geride bıraktık. Top Eleven Futbol Menajeri oyununun 2016 versiyonu çıktı. Bir çok kişi ilk defa oynayacak bu oyunu. Bizlerde bu oyunun tecrübeli isimlerinin de bileceği üzere token hilesi bu oyunun olmazsa olmazıdır. Gerek erkeklerin yapısı gerek oyunun üstün grafikleri olsun bu oyunu oynamayanın zevkinden şüphe duyarım. Bir antrenör oluyorsunuz, kulüp başkanı oluyorsunuz belki bir futbolcu oluyor en toy günlerden jübilenize kadar uzanan bir serüvene yelken açıyorsunuz. Apk oyun dünyasının 1 numaralı simülasyon ve spor oyunu olan Top Eleven 2016 Futbol Menajerini sizlere taktim ediyorum. Masaüstü versiyonundan sonra mobil versiyonuda Dünya üzerinde milyonlarca indirmeye ulaşan bu mükemmel oyunu oynarken bir an olsun sıkılmayacaksınız. En çok ihtiyacınız olan şey token olacaktır. Ama dert etmeyin biz sizler için token hilesini bulduk efendim…

Top Eleven 2016 Token Hilesi

Top Eleven 2016 Token Hilesi

Oyunda bir çok yenilik gelmiş. Tabiki bunlar grafik kalitesi gibi değişiklikler. Köklü ve radikal bir değişme olmamış. Arayüz daha profesyonel bir şekle bürünmüş. Ses efektleri değişmiş ve surround kalitesi gelmiş.

Top Eleven 2016 Token hilesi nasıl kullanılır?

Aşağıda ki linklerden oyunu indirdikten sonra yapmanız gerekenleri açıklıyorum. Şimdi iyi okuyun bu kısmı. Linke tıklayın ve indirin. Sonra eğer pc’den indirdiyseniz android cihazınıza atın oyunu. Attıktan sonra dosyayı açın telefonunuzda. Yeşil ekran gelicek. Next next deyip geçin. Sonra oyun açılacak 1 kere kapanacak siz tekrar açın. Bu kez oyun açılacak ve giriş yapacaksınız. Sonra hiç bir özelliği aktif etmeden telefonunuzu kapatıp açın artık Token hileniz hazır. Kesinlikle ban yeme durumu olmaz. Ama çok abartıp milyon tane token alırsanız o zaman muhtemel bir ban gelir.

Top Eleven 2016 Transfer Hilesi

Arkadaşlar çok yakında bir konu daha açacağız. Şu an hileyi bulduk ama gerekli materyalleri topluyoruz. Transfer hilesi ile istediğiniz oyuncuyu istediğiniz fiyata alabiliyorsunuz. Çoğumuzun hayali olan birşeyi bir gerçekleştireceğiz. Sitemizi takipte kalırsanız ilk siz keşfedersiniz.

İndirme Linkleri:

Top Eleven 2016 Futbol Menajeri indir

Top Eleven 2016 token hilesi indir

Alternatif hile dosyası

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir